15.12.2004 :: 21:04
co tu dużo mówić jest dobrze i źle mmmmmm....... No tak nie wiem co mam robić już z tym wszystkim ?? Jest dobrze i źle. Jest mi ciężko bo jestem z obobą której nie kocham i do której raczej nic nie czuje :( z drugiej strony wiem ,że on jest szczęśliwy Ale tak nie może być!!! Trzeba będzie coś z tym zrobić!! tylko nie wiem co!! PLEAS!!HELP!! mmmmmmmmm......... a z drugiej strony jest dobrze bo mam moją rodzinke jak narazie żyje sobie z wszystkimi w zgodzie no i mam faną klase :))) która zawsze mnie rozbawi:D:P [tak downy o was mowa:P:P :D =>=>=> żartuje sobie] to normalni ludzie z dużym poczuciem humorku:) są koffani:* a no i dzisiaj jeszcze spotkała mnie bardzo milutka rzecz której w życiu bym się nie spodziewała , ale szczerze powiem że bardzo mnie ona ucieszyła :) ale chyba to dobrze hmmmmmm a wiecie co ja nie kupiłam jeszcze prezentów pod choinke mojej rodzince i cio to bedzie??:> chyba czas najwyższy zrobić jakieś pakupki nio nie .... hmm może w piątek pójde co ty na to Ewka...??:) papa:*