26.12.2004 :: 01:04
AlE zAJeBisTe ŚwiĘtA mÓwIE WaM ByŁo EksTRa :))))))))))))))) No więc zaczeło się od tego że z rana :D tzn. nie tak z rana bo o 11:00 zjedliśmy sobie bardzoo obfite śniadanko :)po którym oczywiście nikt nie mógł się poruszać ale to normalka:D niestety leniuchowanie nie potrwało dlugo bo zaraz pozbieraliśmy swoje manatki i pojechaliśmy do babci :D u której w progu powitała mnie cała rodzinka składająca sobie życzenia:D ( możecie sobie wyobrazić jak to wyglądało około 20 osób składających sobie życzenia normalnie komedia)oczywiście pobyłam tam z 5 minut i zaraz zmyłam się do moich siostrzyczek :)))) uuuuuuu ile to juz czasu mineło jak sie nie widziałyśmy wszystkie we 4 :))) no nie dziewczynki:D no i oczywiście musiałyśmy się wygadać do woli :DDD najgorsze było to że naszła nas wielka ochota na winko :P którego nie miałyśmy i musiałyśmy coś wykombinować żeby je zdobyć ale nie wiedziałyśmy co ...:] czas sobie leciał i leciał jak głupi i naprawde wszystko mineło tak szybciutko że to szok..... a i nie moge zapomnieć że nasz braciszek Waldek zakupił sobie kamere:DD:D:D:D oczywiście nie zapomniał nas na niej uwiecznić :D:D fajnie przynajmniej bedziemy miały pamiątke....... a wracając do tego wina to wkońcu wykombinowałyśmy je :D gdy przyszła ciocia Ala i zapytała się czy coś nam potrzeba to Wiolka krzykneła wina , a ciocia wina no to macie całe w barku no i dostałyśmy całe winko białe półsłodkie nie otwierane tylko dla nas 4 :D:D:D uuuuuuuu było dobre tylko jakos szybko się skończyło:P:P:P to były chyba jedne z moich najlepszych świąt w moim życiu jakie spędziłam u babci oczywiście jak tradycja każe zabrali nam światło :D:D ale to nie był dla nas żaden problem a do domku wróciłam z jakieś 30 minut temu jak nigdy ale było fajnie i nie zapomne tego dnia do końca życia naprawde było świetnie :D:) co o tym sądzicie siostrzyczki??:>:)