30.12.2004 :: 22:05
...I zNoWU tU jEstEm.........:):D jestem więc skoro już tu weszłam to może czas podsumować cały rok 2004... :) hmm no wiec no wiec nic nie ma co tu pisać był po prostu i kończy się jak każdy poprzedni rok :) i każdy zawierał w sobie coś fajnego i coś głupiego coś co chcemy zostawić w swojej pamięci i coś czego nie mamy najmniejszej ochoty wspominać :))) ale jedno co chce zeby zostało mi w pamieci to te świeta bo naprawde pomimo wszystkiego były zajebiste oprócz tego jak nigdy rozmawiało mi się z moimi siostrzyczkami zajebiście nie było żadnych kłutni ani obgadywania wszystko było spoko chciałabym żeby zawsze tak było zebyśmy przez całe życie rozumiały sie tak jak wtedy ...:) jedno jest dla mnie bardzo pocieszające widze że powoli odzyskuje kontakt z Agnieszka :) a to jest ważne bo my zawsze gadamy o wszystkim... Nie siostra!!:D bez żadnych skrępowań :P < bez skojarzeń zbereźniaki :P:D> bo najważniejsza jest przyjaźń i to co dzięki niej otrzymujemy od drugiej osoby: -ciepełko które płynie z serduszka opiekującego się tobą i pomagającego ci w każdej chwili zwątpienia -dobro i pomoc jaką ci okazuje każdego dnia -wsparcie i wogóle wszystko co najpiękniejsze wiem wiem że niektórzy dopisali by do tego że równie ważna jest miłość ale niech ktoś powie sobie szczerze przecież miłość często przychodzi i odchodzi a taka prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko i jest najcenniejsza :) uciekam już bo się rozpisałam ale to co napisałam to szczera prawda ...:]