02.01.2005 :: 15:38
To PrzYSzEdł CzAs PoWIedZiEĆ coŚ o .......:D nom troszke wam moge powiedzieć o Sylwestrze ale nie myślcie że dowiecie się wszystkiego :D ważne że wie już sporo osób:D No więc tak mówie wam jak było zajebiście ...:) super extra i wogóle zajebiście :D nie wiem co mam wam napisać :D spędziłam go w duuużżżyyyyymmmmmm..... gronie z czego połowy na początku nie znałam ale oj tam :) wszystko się oczywiście zmieniło :] było to co miało byćczyli jedzonkodobra muzyczka i oczywiście nie zabrakło ................>>>>>>>>>>>>>picia:D hehe a wy myśleliście że czego??:> nie żartuje troszke zmęczona jestem i pisze głupoty no to bawiłam się do 6:00można powiedzieć ale naprawde było fajnie :) powiecmy że nikt nie zaliczył zwałki <żart>:D heh ale nie myślcie sobie że to byłam ja :] ja się trzymałam równo w pionie tak jak przystało na porządnął osóbke z resztą ja miałm kogoś kto mnie pilnował:D ( nie Ewka ) ty wiesz o kogo chodzi nio nie:) ale wiesz nie mów głośno nic:)))) hehe ale baza nie moge wróce tu jak mi przejdzie :D:D:D papatki:*:*:*:*