02.01.2005 :: 22:25
yyyy skąd tyle siniaczków !!!! hehe a jednak mam coś w sobie podobnego do Agnieszki bez kitu siostra normalnie tak tam się pokrywa dużo rzeczy że to szok a teraz zauważyłam że po sylwku mam duuzooooo siniaków oczywiscie zbity łokieć , sioniol na prawym kolanie :D i całą piszczel poobijaną na lewej nodze zupełnie jak ty w tamtym roku :D:D a jednak te same geny :D:D mój optymizm odlatuje, ucieka, odpływa ..:( nieeeeeeeeee ......... jeschu nie...... tylko nie to..:( zawsze chodziłam pełna optymizmu wszystko miałam w nosie było spoko zarażałam swoim dobrym humorem wszystkim a teraz coś jest ze mną nie tak w mojej głowie pojawia się coraz więcej niepewności coraz więcej mysli w których się gubie .... czy na tym polega dorastanie...a może raczej wchodzenie w życie człowieka dorastającego nie wiem nie mam pojęcia ...... w mojej głowie ciągle pojawiają się nowe myśli czasem głupie i banalnie proste, a czasem mądre i warte przemyslenia ..... ale najgorsze jest to , że na pytania na które kiedyś znałam odpowiedź a raczej do niedawna teraz już nie znam tzn. nie jestem ich pewna......... czy to właśnie jest kawałek mojego życia?? losu jaki jest mi przypisany?? mam nadzieje że nie i że wszystko się skończy bo nie chce tego... w tej chwili nie czuje się sobą jakbym to nie była ja.. a może przez całe życie nie byłam sobą nie wiem i znowu mam zwątpienie nie moge już nie moge ide jak mi się kiedyś polepszy to wróce........