06.01.2005 :: 22:32
szczęście mnie znowu przepełnia i wogóle znowu mam śmieszne fazki:D ale znowu jestem happy a przed chwilką usłyszałam jedno piękne zdanko które na zawsze zostanie mi w pamięci a przyniosło mi tyle radości że to może głupie się wyda ale ciesze sie jak małe dziecko :):):):):):):):):):):):):):):):) mam takie fajniuskie skurcze i taki ścisk w serduszku ze szczęścia ale tylko nieliczni dowiedzą się co to za zdanko :* :D:D:D:D:D:D naprawde taka zadowolona jestem już drugi raz dzieki tej samej osobie bo jednak ludzie choć popełniają błedy potrafią się przyznać do tego i wkońcu doceniają drugiego człowieka :):):):) kto by pomyślał że jeszcze kiedyś bede się z tą osóbką tak dobrze dogadywała pomagała jej i doradzała i ,że usłysze z ust tego kogoś słowa że mi ufa i że ja zawsze dobrze doradzam więc posłucha się mnie:) jejku ale fajnie normalnie przygłupka złapałam tak niewiele a tyle szczęścia :):):):): dziekuje za tą odrobinke szczęścia wiem że niektórzy jak się dowiedzą o co chodzi to mogą pomyśleć i z czego tu się cieszyć ale ja naprawde mam powód papa kocham was bardzo mocniutko :D :*:*:*:*:* a i żeby tu nie było że tylko ta jedna osóbka przynosi mi szczescie bo sporo jest takich a 2 z nich to moja koffana siostra Agniesia :*:*:* zawsze ci pomoge a jaki świrusek z niej w głębi duszyczki:D no i oczywiście ewuncia która musi mnie znosic codziennie i moje odwałki :D których mam wiele:D heh bez kitu jak ja was kocham, :* wielgachny cmokassss dla was:*:*:*:*