26.01.2005 :: 23:04
........ChWiLa PrAwDy.... pare spraw w ostatnim czasie nakłoniło mnie żebym napisała tą notke jesli ktoś wie o co chodzi bedzie również wiedział do kogo jest to skierowane:.......... nie chce tu nikogo osądzać nie chce żeby ktoś czytając tą notke mówił że się na nim uparłam że nie wie co czuje, że zawsze liczymy się tylko ze swoimi poglądami i uczuciami bo wcale tak nie jest!!!!!!! denerwuje mnie wiele faktów o których nie chce tutaj pisać ale nie mów że wszyscy ci karza z nim zrywać bo ja nie jestem wszyscy i nigdy ci nic takiego nie powiedziałam i nie snuj sobie od razu ze wszyscy tego tak bardzo pragnął oni mówią tylko to co myśla a ty robisz to co chcesz... nie mów że liczymy sie tylko z własnymi uczuciami bo to jest beznadziejne =>mówisz że nikt nie chce cię słuchać dziwisz się?? notka na twoim blogu napisana dzień przed tym wydarzeniem zwaliła mnie i nie tylko mnie z nóg ...... ty sobie wyobraź jak ja się czułam czytając ją..... wiedziałąś że coś może być i nawet nic ne napisałaś ty wiesz jakie ja miałąm hujowe uczucie kiedy uświadomiłam sobie że to ja powiedzialm o której kończymy a ty nawet nie napisałaś smsa zeby nas uprzedzić......... i ty kurwaa mówisz o przyjaźni tu nie ma o mówić o przyjaźni...... wszystko jest dobre do czasu ..... a tłumaczy sie tylko winny więc nie tłumacz się bo tylko gorzej na tym wyjdziesz...!!!!!! z resztą rób co chcesz myśl co chcesz ..... udawaj że nic się nie stało żyj z wszystkimi w zgodzie i ciesz się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!