martyska43 - komentarze


hihi...D napadał pierwszy śnieżek:)hehehe..... ale fajnie nareszcie napadało śniegu jest tak ładnie na dworze tak bialutko wszystko zostało przykryte zimowym puchem:D.Oczywiście nie mogłam przepuścić takiej okazji i wieczorkiem poleciałam na dworek:).Było bardzoo fajnie troszke zimno ale za to wesoło.Hihi byłam też u Ewki bo zechciało nam sie do niej pojechac:P troche pozno było ale oj tam...:D ona sie nie gniewa:D:D:D Prawda??:>No a potem to już został nam powrót do domku:). Niestety na autobus musieliśmy czekać aż 40 minut:] przemarzliśmy ale to nic:)) bo było fajnie i przynajmniej nie muliłam w domku jak wiele osób..........:P:P:P

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.11.2004 :: 14:57 :: CAG-EP-dbp-NC01-e0.energis.pl

ania

ja też byłam cała w śniegu,latałyśmy z koleżanką po parku,ale nie z tą pojebaną Pauliną,tylko z Edytką
20.11.2004 :: 10:59 :: chr141.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

heh siostra Ty sie tak o mnie nie martw hehe najwyżej chora bede i nie bede chodziła do szkółki:D ok powpisuje Ci sie ale zrobie to wieczorkiem:*
19.11.2004 :: 23:16 :: 195.117.151.34

agniesia

Bedziesz tak latać po dworku to sie przeziębisz bo teraz mrozek na dworku!Lepiej uważaj!A i jeszce coś:skomętuj mi wszystkie notki na blogu i wpisz sie do ksiegi gości ok? :) Buźka!
Talk.pl :: Wróć