martyska43 - komentarze



.......znowu rutynka......
I znowu czeka mnie tygodniowa rutynka.....
Codziennie do szkoły i ze szkoły a potem weekend i od początku hmmmmmm trzeba coś z tym zrobić ale co?? właśnie gdybym wiedziała to bym dawno już to zmieniła :) w sumie nie ma na co narzekac przynajmniej w szkole coś się dzieje a w domku to co ja bym robiła....:) o dzisiaj doszłam do pewnego wniosku że jednak Bryna miał kedyś racje z tym co powiedział........:) ale co powiedział to już zostawie dla siebie no i może jeszcze jedna osóbka wie:) a i jeszcze coś musze dzisiaj napisać mam zajebistą rodzinke nie oddała bym jej za nic a moje cioteczne rodzeństwo jest zajebiste heh koffam was wszystkich Agnieszka jesteś siuper szkoda że nasz kontakt się urwał pamiętasz jak codziennie się spotykałyśmy było fajnie :) hehe :*:*:*:*:*:*:*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.12.2004 :: 19:56 :: cil58.neoplus.adsl.tpnet.pl

niom siostra musimy :P to zmienić:* heh ale teraz mam problemki z oczkiem prawym chyba bede okularki nosiła hmm zobaczymy papa:*
06.12.2004 :: 13:23 :: 195.117.151.34

agniesia

Hej niuńka!Ty też jestę supcio dziefcynką i też załuje że już nie jest tak jak dawniej, przydało by sie to zmienic...musimy obie sie zmobilizowac i sie częsciej spotykać bo już strasznie dawno sie nie widziałyśmy!Przez tą szkołe i codzienną monotonię nic mi sie nie chce i kontakty z róznymi osóbkami mi sie pourywały.Musimy sie jakoś zgadać i umówić,tylko żeby nie wyszło tak jak ostaynio...:)Pozdrowionka!
Talk.pl :: Wróć