martyska43 - komentarze


...... dla osób które nie mogą dać sobie spokoju.....i dla Ewunci.....:)
No więc ta noteczka jest dla osóbek które nie mogą sobie jeszcze czegoś darować...... Tak własnie...ale ogólnie to dotyczy mojej Ewunci.
No więc tak znamy się już 10 lat dla mnie to bardzo długo. To fajniutka i wesolutka dziewcynka:* moja koffana psyjaciółka bo takie są właśnie w życiu najważniejsze :). Przyjaźnimy się od 2 gimnazjum to już bedzie 3 rok i jak do tąd nie zawiodła mnie jeszcze ani razu..i właśnie dlatego bezgranicznie jej ufam:) a teraz do rzeczy chodzi o wakacje... wiem że nigdy nie miałam dla niej czasu a potem ona wyjechała i to dlatego zerwał nam sie kontakt już myślałam że po naszej przyjaźni. Skończyło się gimnazjum i każda z nas miała się rozejść do innych szkół to było smutne ale prawdziwe....:( nie powiem spędziłyśmy zajebistą sobotke w wakacje razem i jeszcze z 2 osóbkami :D nie Ewka:D heh ale to tylko raz wiem że mówilam że już się z nią nie przyjaźnie bo można powiedzieć że tak było "ALE W NASZYCH SERDUSZKACH PRZYJAŹŃ DALEJ ISTNIAŁA" i nie ważne co było! ważne co jest i co bedzie !!!!!! a wiem że bedzie dobrze i już tak pozostanie teraz w każde wakacje bedziemy się spotykały i obiecuje Ci że nigdy już nie bedzie tak jak w te wakacje !!!!!! niach niach :*
heh z reszta sama wiesz jak bedzie w te wakacje:D jak najwięcej imprez i wyjazdów oczywiście w gronie Dominisi,Madzi, Sylweczki i Kasi ma się rozumieć..........:*:*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.12.2004 :: 21:29 :: cil58.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

heh wielki cmokasiek dla ciebie :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
06.12.2004 :: 21:25 :: name1.sed.pl

ewa

Martynko nie przejmuj sie tym co bylo!!! Masz racje ze liczy sie to co teraz jest i to co bedzie. No i mam nadzieje, ze te wakacje (no przynajmiej czesc) spedzimy wszystkie razem(no i oczywiscie Kasiunia wroci do Polski).
Ty dla mnie tez jestes kochana przyjaciolka i mam nadzieje, ze tej przyjazni nic ani nikt nie rozwali :)
06.12.2004 :: 19:59 :: cil58.neoplus.adsl.tpnet.pl

ok ja wiem jak było i wiem jak jest ale sama wiesz czemu zwaliło sie po wakacjach i nie mów mi że to była moja wina i może nie rozdrapujmy juz starych spraw
06.12.2004 :: 18:58 :: bd30.internetdsl.tpnet.pl

wiesz kto...

hmm... czytając tą notkę poczułam się strasznie... tak naprawdę to nie wiem o co ci biega!!! wakacje spędziłaś ze mna... mówiłaś, że były zajeb.. a o przyjaźni z Ewą też mówiłaś inne rzeczy... sama wiesz co!! w tym momencie przyznam, że cię nie rozumiem i nie mówie tego dlatego, że chcę się z tobą pokłócić!!! tylko dlatego, że tak czuję...
Talk.pl :: Wróć