martyska43 - komentarze


...... nie moge na to patrzeć!!........:(
pewnie zastanawiacie się na co tak nie moge patrzeć??
nie moge patrzeć jak miejsce do którego wracam myslami zamienia się w piekło .... jak z każdym dniem dom rodzinny mojej mamy zamienia się w codzienne kłutnie i wrzaski :(( czemu tak jest;( zawsze uważałam że tamto miejsce jest najpiękniejsze i zawsze bede tam jeździła a teraz co?? teraz jade tak jak musze albo jak mi coś odwali... ale czemu musze zawsze wybierać te złe chwile które kończą się jeszcze gorzej ......??:( dzisiejszy dzień był jednym z najgorszych w ostatnich miesiącach i nie wiem jak tak dalej bedzie to znienawiedze tamto miejsce które do tej pory tak kochałam .....:(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.12.2004 :: 12:50 :: bd2.internetdsl.tpnet.pl

Anitka

Nie martw sie!Zawsze moze byc lepiej...Przyjdzie do ciebie szcescie i ci to podwojnie wynagodzi!Naprawdde!Do kazdego kiedys trafi...3m sie
12.12.2004 :: 21:50 :: bd30.internetdsl.tpnet.pl

Natalcia

w dobrych, czy złych chwilach... pamiętaj, że na mnie zawsze możesz liczyć!!! zawsze będę cię wspierać, chociaż wiem, że już się nie przyjaźnimy... ale bardzo cię lubię, dlatego gdy będzie ci źle... to wiesz gdzie mieszkam!!! buziaczki :* pa
12.12.2004 :: 20:39 :: 195.117.151.34

agniesia

No niestety nasza atmosferka w rodzince uległa strasznemu pogorszeniu,kiedyś było tak fajnie nigdy bym nie zamieniła naszej rodziny na inną.A teraz?Wszystko sie pojebało przez dwoje najbardziej zawziętych ludzi,ktorzy nie mogą dojść do porozumienia.Nasz dziadek naoglądał sie 997 i naszą rodzinke zamienia właśnie w taki serial.Ale głowa do góry po złych chwilach przychodzą te dobra i musimy wierzyć ze do nas też przyjdą :)
Talk.pl :: Wróć