martyska43 - komentarze


co tu dużo mówić jest dobrze i źle mmmmmm.......
No tak nie wiem co mam robić już z tym wszystkim ?? Jest dobrze i źle. Jest mi ciężko bo jestem z obobą której nie kocham i do której raczej nic nie czuje :( z drugiej strony wiem ,że on jest szczęśliwy Ale tak nie może być!!! Trzeba będzie coś z tym zrobić!! tylko nie wiem co!! PLEAS!!HELP!! mmmmmmmmm......... a z drugiej strony jest dobrze bo mam moją rodzinke jak narazie żyje sobie z wszystkimi w zgodzie no i mam faną klase :))) która zawsze mnie rozbawi:D:P [tak downy o was mowa:P:P :D =>=>=> żartuje sobie] to normalni ludzie z dużym poczuciem humorku:) są koffani:* a no i dzisiaj jeszcze spotkała mnie bardzo milutka rzecz której w życiu bym się nie spodziewała , ale szczerze powiem że bardzo mnie ona ucieszyła :) ale chyba to
dobrze hmmmmmm a wiecie co ja nie kupiłam jeszcze prezentów pod choinke mojej rodzince i cio to bedzie??:> chyba czas najwyższy zrobić jakieś pakupki nio nie .... hmm może w piątek pójde co ty na to Ewka...??:) papa:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.12.2004 :: 19:08 :: cic34.neoplus.adsl.tpnet.pl

no ułoży się i to na 100% a co się dzieje u ciebie co?? zaczynam się martwić wkońcu rodzinka jest najważniejsza i jej szczęscie jest moim i jej smutki i problemy tez ?? :)
16.12.2004 :: 14:07 :: 195.117.151.34

agniesia

dobrze że przynajmniej tobie się układa,bo mi wszystko zaczęło się pierdolić!Ale wiem ze musze sama sobie z tym poradzić...Masz racje najważniejsze zeby ci sie układało z rodzinką bo to podstawa szczęścia a reszta musi sie kiedys ułozyć...3m się papa!
Talk.pl :: Wróć