martyska43 - komentarze


...I zNoWU tU jEstEm.........:):D

jestem więc skoro już tu weszłam to może czas podsumować cały rok 2004... :) hmm no wiec no wiec nic
nie ma co tu pisać był po prostu i kończy się jak każdy poprzedni rok :) i każdy zawierał w sobie coś fajnego i coś głupiego coś co chcemy zostawić w swojej pamięci i coś czego nie mamy najmniejszej ochoty wspominać :)))
ale jedno co chce zeby zostało mi w pamieci to te świeta bo naprawde pomimo wszystkiego były zajebiste oprócz tego jak nigdy rozmawiało mi się z moimi siostrzyczkami zajebiście nie było żadnych kłutni ani obgadywania wszystko było spoko chciałabym żeby zawsze tak było
zebyśmy przez całe życie rozumiały sie tak jak wtedy ...:)
jedno jest dla mnie bardzo pocieszające widze że powoli odzyskuje kontakt z Agnieszka :) a to jest ważne bo my zawsze gadamy o wszystkim... Nie siostra!!:D bez żadnych skrępowań :P
< bez skojarzeń zbereźniaki :P:D>
bo najważniejsza jest przyjaźń i to co dzięki niej otrzymujemy od drugiej osoby:
-ciepełko które płynie z serduszka opiekującego się tobą i pomagającego ci w każdej chwili zwątpienia
-dobro i pomoc jaką ci okazuje każdego dnia
-wsparcie i wogóle wszystko co najpiękniejsze
wiem wiem że niektórzy dopisali by do tego że równie ważna jest miłość ale niech ktoś powie sobie szczerze przecież miłość często przychodzi i odchodzi a taka prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko i jest najcenniejsza :)
uciekam już bo się rozpisałam ale to co napisałam to szczera prawda ...:]


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.01.2005 :: 21:02 :: cib95.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

dziekuje Anitko i tobie też życze wszystkiego najlepszego
hmmmmmmmm a swoją drogą czemu ta osóbka która wpisała mi się dwa razy tak samo nie dokończyła swojej notki?? ja z chcecia posłucham co maja do powiedzenia inni :))) pap
01.01.2005 :: 01:50 :: 195.117.151.34

ANitKA

No i oCZyWisCie SZCZESLiwEgo NowEGp rOCZKU.wYtRWaloSCI w DAzenIu dpo CElu zyCZe bo kazdemu sie [rzyda...
01.01.2005 :: 01:48 :: 195.117.151.34

aNITka

HeJ! wiem Ze To wsPaRcIe JEStwaZNe ja tez KIEfYS taKIe mialaM I dziekuje ZA TO BArdzo.TeRAz zNAlazlaM JE w AGNiEsI.zA cO Tez Jej wielkIE Thx.mAM nadzIejE zE To wsPAnialE UcZUcIcIe KIEdyS wroci.KONczE Bo JesT SYlWESTER I TrPCHe TEGO.....ne jESteM....paPUSIe...
31.12.2004 :: 01:00 :: dna122.neoplus.adsl.tpnet.pl

zycze Ci zebys zawsze dobrze dogadywala sie ze swoimi bliskimi. ale z jednym sie nie zgodze na temat tej miłości i przyjazni nie znamy sie ale to nie jest wazne. Piszesz ze
31.12.2004 :: 00:57 :: dna122.neoplus.adsl.tpnet.pl

zycze Ci zebys zawsze dobrze dogadywala sie ze swoimi bliskimi. ale z jednym sie nie zgodze na temat tej miłości i przyjazni nie znamy sie ale to nie jest wazne. Piszesz ze
30.12.2004 :: 22:20 :: cil236.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

oj i dobrze że masz nas i własnie po to jesteśmy :* żebyś mogła korzystać z naszej pomocy :) widzisz przyjaciół poznaje się w biedzie :)))) a myśle że każdy z nas ma takie chwilki załamiania i właśnie wtedy potrzebny jest taki ktoś jak ja czy Anitka :*:*
30.12.2004 :: 22:13 :: 195.117.151.34

agniesia

jesteś kofffana siostrzyczko!Wiem ze zawsze moge zwrócic sie do ciebie o pomoc i zawsze mi cos poradzisz!Masz racje przyjaciele są najważniejsi!Ja mam takie szczęście ze mam ciebie i Anitke bo inaczej bym sie kompletnie załamała....dzieki za wszystko pozdrowionka!! :*
Talk.pl :: Wróć