martyska43 - komentarze


yyyy skąd tyle siniaczków !!!!
hehe a jednak mam coś w sobie podobnego do Agnieszki bez kitu siostra normalnie tak tam się pokrywa dużo rzeczy że to szok
a teraz zauważyłam że po sylwku mam duuzooooo siniaków
oczywiscie zbity łokieć , sioniol na prawym kolanie :D i całą piszczel poobijaną na lewej nodze zupełnie jak ty w tamtym roku :D:D
a jednak te same geny :D:D

mój optymizm odlatuje, ucieka, odpływa ..:(
nieeeeeeeeee ......... jeschu nie...... tylko nie to..:(
zawsze chodziłam pełna optymizmu wszystko miałam w nosie było spoko
zarażałam swoim dobrym humorem wszystkim a teraz coś jest ze mną nie tak
w mojej głowie pojawia się coraz więcej niepewności coraz więcej mysli w których się gubie .... czy na tym polega dorastanie...a może raczej wchodzenie w życie człowieka dorastającego
nie wiem nie mam pojęcia ......
w mojej głowie ciągle pojawiają się nowe myśli czasem głupie i banalnie proste, a czasem mądre i warte przemyslenia .....
ale najgorsze jest to , że na pytania na które kiedyś znałam odpowiedź a raczej do niedawna teraz już nie znam
tzn. nie jestem ich pewna.........
czy to właśnie jest kawałek mojego życia?? losu jaki jest mi przypisany??
mam nadzieje że nie i że wszystko się skończy bo nie chce tego...
w tej chwili nie czuje się sobą jakbym to nie była ja..
a może przez całe życie nie byłam sobą nie wiem i znowu mam zwątpienie nie moge już nie moge ide jak mi się kiedyś polepszy to wróce........


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.01.2005 :: 15:16 :: chl149.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska:)

no faktycznie co w rodzinie to nie zginie :)

a to drugie to wiem że nie w moim stylu też nie wiem co się ze mną wczoraj działo ale skoro mówisz że uśmiech na buźke nio to prosze bardzo :))))))))))))):):):):):):)
juz jestem happy :D:D
03.01.2005 :: 10:46 :: 195.117.151.34

agniesia

Po rodzinie nic nie zginie...;)
A co do drugiej części noki.hmm...chyba nie ty ją pisałaś!Znając ciebie to tylko chwilowe,jedno dniowe załamanie,mam nadzieje ze tak jest!A teraz szeroki uśmiech na bużke,głowa do góry i nie przejmuj sie to nie w twoim stylu!To ja przecież zawsze na wszystko narzekam... :*
Talk.pl :: Wróć