martyska43 - komentarze


wałek wałek wałek!!
jeschu jak mi się nic nie chce życie ze mnie upływa
codziennie nauka do późnego wieczora codziennie klasówka
zabijcie mnie!!!! zabijcie mnie na jakies 2 tygodnie!! prosze :(
8 KLASÓWEK wyobrazacie sobie 8!!!!!!
jeszcze ta cholerna pogoda i przeziębienie to już wogóle nie moge się na niczym skupić siadła bym najchętniej gdzieś w kącie i siedziałą tak całydzień albo spała :] tylko że tak sie nie da

jeszcze ta miłość która sprawia najwięcej problemów nie mówie o sobie tylko o innyc....
czemu bliskie mi osoby muszą cierpieć ja wcale tego nie chce miłość to piękne uczucie ale ile przy tym musi przynieść cierpienia
czemu wogóle rodzi się miłość bez odwzajemnienia...??
Boże czemu pozwalasz na to żeby ludzie tak cierpieli..:(
to nesprawiedliwe ..!!:(
tak tak wiem połowa osób teraz powie że ludzie cierpią za swoje grzechy popełnione ble ble ble ble takie głupie gadanie albo że to jest ich misja na ziemi :/ ludzie jaka misja
jeżli ja mam cierpieć przez całe życie przez jakąś nieszczęśliwą miłość to lepiej mnie od razu zabijcie i nie wiem zakopcie

[przewalone to życie aż mi się nic nie chce ide spać może zasne i rano obudze sięw innym nastroju ale nie liczcie na to ://
te wieczory ostatnio mnie dobijaja

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.01.2005 :: 17:35 :: chn251.neoplus.adsl.tpnet.pl

martynka:)

chyba miałaś na myśli pół osiedla które się przez przypadek dowiedziało :D
06.01.2005 :: 17:29 :: name1.sed.pl

Ewka

Martyno jak chcesz tak bardzo pobawic sie w bananowa kochanke no to powiedz to dziewczynkom(no wiesz o kogo mi chodzi) mysle ze one schecia sie z toba pobawia hehehe
a i pamietaj ze bananowa kochanka to tajemnica i nie moze sie o niej nikt wiecej dowiedziec (wystarczy ze i tak kilka osob wie o co chodzi)
05.01.2005 :: 23:13 :: chq254.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

to od Natalki buziaczki :*:*:*:*:*
oczywiście dla mnie dla Martynki
05.01.2005 :: 23:12 :: chq254.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

e dziewcynki przechodzimy na lesbijstwo co nam zależy możemy spróbować a jak nie to pobawimy się w bananową kochane co wy na to ??:>

siostra ty ponoć już o tym kiedyś myślałaś
hmm w końcu jeśli cierpimy w takich związkach normalnych to czemu nie sprawdzic jak to jest w innych

no nie zatowałam ale kto wie kto wie może w drugim wcieleniu:P

siostra mój pesymizm nie przez ciebie!!
05.01.2005 :: 23:02 :: bd30.internetdsl.tpnet.pl

Natalcia

Martynko masz racje... cierpie ja, u ciebie też nie najlepiej... wydaje mi się, że niektórzy po prostu nie rozumeiją co to znaczy
05.01.2005 :: 22:24 :: 195.117.151.34

agniesia

Siostrzyczko!Co jest?jeżeli to ja zarażam cie takim pesymistycznym nastawieniem do zycia to sorki :) a co do tej miłości to masz racje,budzi sie ona tylko w jednej osobie w związku i własnie ta osoba zawsze cierpi.Lecz tej pojebany świat już taki jest i nic na to nie poradzimy...może w następnym wcieleniu bedzie nam sie żyło lepiej? (jeżeli wogóle coś takiego istnieje?)
Talk.pl :: Wróć