martyska43 - komentarze


szczęście mnie znowu przepełnia i wogóle znowu mam śmieszne fazki:D

ale znowu jestem happy a przed chwilką usłyszałam jedno piękne zdanko które na zawsze zostanie mi w pamięci a przyniosło mi tyle radości że to może głupie się wyda ale ciesze sie jak małe dziecko
:):):):):):):):):):):):):):):):)

mam takie fajniuskie skurcze i taki ścisk w serduszku ze szczęścia ale tylko nieliczni dowiedzą się co to za zdanko :* :D:D:D:D:D:D

naprawde taka zadowolona jestem już drugi raz dzieki tej samej osobie bo jednak ludzie choć popełniają błedy potrafią się przyznać do tego i wkońcu doceniają drugiego człowieka :):):):)

kto by pomyślał że jeszcze kiedyś bede się z tą osóbką tak dobrze dogadywała pomagała jej i doradzała i ,że usłysze z ust tego kogoś słowa że mi ufa i że ja zawsze dobrze doradzam więc posłucha się mnie:)

jejku ale fajnie normalnie przygłupka złapałam tak niewiele a tyle szczęścia :):):):):

dziekuje za tą odrobinke szczęścia wiem że niektórzy jak się dowiedzą o co chodzi to mogą pomyśleć i z czego tu się cieszyć ale ja naprawde mam powód

papa kocham was bardzo mocniutko :D :*:*:*:*:*
a i żeby tu nie było że tylko ta jedna osóbka przynosi mi szczescie bo sporo jest takich
a 2 z nich to moja koffana siostra Agniesia :*:*:* zawsze ci pomoge a jaki świrusek z niej w głębi duszyczki:D
no i oczywiście ewuncia która musi mnie znosic codziennie i moje odwałki :D których mam wiele:D heh bez kitu jak ja was kocham, :* wielgachny cmokassss dla was:*:*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.01.2005 :: 23:11 :: cjd9.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska43

jassne jasne jak sie zleje to bedziesz po mnie wycierał a od czego ciebie mam chyba właśnie od tego
06.01.2005 :: 23:10 :: 195.117.151.34

agniesia

ja to w sumie nie wiele ci pomagam bo ty nie masz problemków ale ty za to mi bardzo duuuużo!Juz nie wiem poraz który bede ci dziękować za to co dla mnie zrobiłaś ale tobie sie należy...jesteś takim koffanym,małym głuptaskiem który potrafi rozbawić największego smutasa!3maj siem cieplusio!PAPA!:*
06.01.2005 :: 23:01 :: chf117.neoplus.adsl.tpnet.pl

bryna

hehehe fajny blog a co to tego smiechu to uwazaj bo sie zlejesz buzka
Talk.pl :: Wróć