martyska43 - komentarze


A CiO NaPiSzE WaM CoŚ

no tak wogóle to jest 8:00.... z minutkami a ja sobie siedze na necie i tak sobie mysle że może wam coś by tu napisać
no więc słucham sobie właśnie ładnej pioseneci Milano-"o Tobie kochana" no co mówie wam jaka fana nutka przypomniały mi się wakacyjki jak byłam małą i głupia i jak jeździłam sobie z rodzicami na te letnie wyprawy heeh ale fajnneee....
wspomnienie
a poza tym nie piałam już jakiś czas bo ostatnio wiele się działo i nie chciałam żebyście znowu zobaczyli u mnie jakaś pesymistyczną notke:]
więc wróciłam napełniona optymizmem który aż ze mnei wypływa tak tak taka jest prawda a w skrócie powiem wam co było
no to tak :
koleś który był we mnie zakochany po 2 dniach znalazł sobie inna i ją już kocha niby sie nie odzywamy i mnie nienawidzi ale wczoraj do mnie pisał
zostałam zaproszona na studniówke
spędziłam wiele wspaniałych dni w gronie przyjaciół i nie tylko
moje oczka zobaczyły coś bardzo bardzo miłego...
i wogóle pewnie jest tego jeszcze dużo ale nie moge sie rozpisac bo musze zaraz leciec na autobus
hmmm.... to moze przeleje na was troszke optymizmu...hmmm..... tylko jak to zrobić
dobra nie wiem jak nie moge się wysilać o tak wczesnej porze bo komórki się przegzeją i co ja zrobie w szkole nie bez kitu już nie robie sobie jaj bo coś ja tu widze że ja sama z siebie się zgrywam
hmmm... chyba ze mną jest nie dobrze
wcale nie dobrze ale jestem równo pojebana ale fajna i do tego jaka skromna nie??:> ide już papa:* piszcie komentarze o ile jakieś macie
a i jeszcze jedno lece dzisiaj po sukienke ide juz papa
wygoncie mnie bo nie moge sie oderwać od pisania :"P
nie teraz juz na serio ide bo mnie całkiem poryje papa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.01.2005 :: 21:37 :: ciy17.neoplus.adsl.tpnet.pl

martyska:)

no widzisz mówiłam że ze mną nie za dobrze hehe no ja wiem ze jakby mi troszke ubyło to nic by mi sie nie stało więc łap troszke:D:D:D
12.01.2005 :: 15:39 :: 195.117.151.34

agniesia

łojjj siostra z tobą to naprawde jest nie za dobrze...szkoda ze nie da sie zrobić bym przejęła troszke optymizmu od ciebie bo mi by sie teraz bardzo przydał(zresztą sama wiesz) a tobie jak by ubyło to i tak sobie jakos uzupełnisz dobry humorek :)
Talk.pl :: Wróć