martyska43 - komentarze


"...NiE MuSiSz TeGo CzYtAć JeŚlI NiE ChCeSz..."/..."To NiC WaŻnEgO"...

NiEsTeTy JeSt JuŻ TaK Że RaZ Ma SiE DoBrY HuMoR A RaZ NiE AlE CóZ JuZ TaK MuSi ByĆ...
Ta notka nie ma być ani optymistyczna ani pesymistyczna ale to nie znaczy że ma być pusta ma być poprostu czymś napisanym przze mnie...;
może to głupio brzmi ale widocznie tak ma być..
nie jestem idealną osóbka mam swoje dobre stronki jak i złe tych drugich nie lubie wiec staram sie je zwalczac jestem osóbka bardzo optymistyczna i wesołą ale czasem musze stanąć obok siebie i przyjzec sie mojemu zachowaniu.....
wiem że czasem ranie.....>zamyślona< ale kto z nas nie rani ...
wszyscy zadajemy sobie ciosy może to głupie ale tak jest...
mam w sercu jakąś pustke i nie wiem czym ją wypełnić ....:( nawet nie wiem czym jest ona spowodowana..... czuje jakbym traciła z wszystkimi kontakt jakbym sie oddalała od wszystkich i od wszystkiego...ale w rzeczywistości tak nie jest....
dogaduje sie dobrze prawie ze wszystkimi i poznaje nowych ludzi a jednak to uczucie dalej we mnie tkwi...
zastanawiam sie... może to jest wywołane jakimiś wyrzutami sumienia??..... ale NIE bo ich nie ma.... jak były to je rozwiązałam...
ŻyJe SoBiE DoBrZe A JeDnAk CzEgOs Mi BrAk i CzUjE SiE SaMoTnA...:( to bez sensu ..........

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.01.2005 :: 15:50 :: 195.117.151.34

agniesia

Chociaż mamy wokól siebie dużo przyjaznych duszyczek to i tak czujemy sie samotni...ale tak juz jest(ja też tak mam) a serduszko możesz zapełnić jakąś osóbką...ale nie angażuj się za szybko bo bedziesz cierpiała...tak ja ja!3maj sie cieplusio!
30.01.2005 :: 23:46 :: bd30.internetdsl.tpnet.pl

natalcia

bez sensu to chyba nie jest... bo wszystko, co robimy jest w jakimś celu... nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy!!! nie wiem dlaczego jesteś smutna, ale znając cię- szybko ci przejdzie... a poza tym, to przecież masz przyjaciół, którym możesz się wygadać- tak myślę!!! i jestem jeszcze ja... jakbyś chciała to możesz do mnie wpadać!!! i jeszcze coś- tylko nie odbierz tego w zły sposób!!! pamiętaj, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie!!! pozdrowionka
Talk.pl :: Wróć