martyska43 - komentarze


..zajebiste...

..."JuZ NiE BeDzIe TaK jAk KIEdYs ,JuZ NiE BEdZiE TaK JaK WtEdY
...To Co BYłO JuZ NiE WrOcI TeGo NiKt JuZ NiE OcUcI ,....
..JuZ NiE BedZiE TAk JaK WtEdY NiEsTeTy A MoZe NaSzCzEsCiE.."
CeHa-"Juz nie bedzie tak jak kiedys"....

na na na...:) fajna nutka posłuchajcie sobie:)
aa i jeszcze polecam CeHa -"Jak to sie stało":)

heh przeszłam na hip-hop ale to nic waznego:)
no to hmm co u mnie słychac jest nudnooo jak narazie nie ma co robic ale juz widze ze zapowiada sie fajny tydzien wtorek to mam calutki zawalony i nie wiem co mam zrobic:)
po lekcach mam 3 rzeczy do zrobienia ale i tak pewnie pójde na łyżwy:) a i oczywiscie ferie juz tuz tuz no i co ciekawego w tym pewnie nic:) ale pewnie pojade do Wiolcy:P a z Agnieszka na soczek sie umówiłam:wink: a jak nie to napewno się umówie:):D
o na piatek w feriem mam już zaproszenie do egoisty:] to juz troszke sie nazbierało:) heh:) no i dobrze:]
a tak wogóle to jest chyba wporzadku brakuje mi pare osóbe ale co poradzić trzeba żyć dalej nio nie:) moze wszystko sie jeszcze zmieni na dobre:)
zrozumiałam tez pare błedów jakie popełniłam w ostatnim miesiacu
ale co było to było trzeba brnąć do przodu dalej :) z uniesionym czołem:)

a i PRZEPRASZAM w tym momencie pewną osóbke ...:] może kiedyś bedzie jeszcze między nami normalnie:)
buziaczki dla moich przyjaciół kofffanych, moich siostrzyczek no i wszystkich osóbek które odwiedzają tego blogasska:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.02.2005 :: 19:32 :: 195.117.151.44

agniesia

humorek sie chyba poprawił co?Jak tak to dobrze...a na ten soczek to musimy wkońcu sie jakoś ustawic i pójść bo juz planujemy to dosyć długo :) buziaczki papa!
Talk.pl :: Wróć