martyska43 - komentarze


zajebista handra........
ojj jaki dzień zwalony od rana pada a razem z deszczem przyszedł smuteki szarośc dnia ...
już nie moge wysiedzień w domku nie moge nic zrobic nudzi mi się okropnie a do tego myśli napływająmi same do głowy myśli związane z wczorajszą rozmową ..!!!!
czemu zawsze na mnie wszystko spada czemu akurat los chciał żebym to ja stała się głównym celem głupich rozgrywek pomiędzy tymi 2 osobami wiem że to już mineło ale czy musiałam znieść to wszystko..???
nie potrafie sobie tego wytłumaczyć nikt nie potrafi tego wytłumaczyć.......
źle się dzieje .....smutek żal rozgoryczenie to uczucia które mnie teraz przepełniają ..... wiem że to minie ale dzisiejszy dzień zaliczam do najgorszych w ostatnim czasie ......
nie chce mieć wspomnień nie chce już nigdy wokół siebie fałszu .....
mam nadzieje że Ci którzy sprawili mi najwięcej krzywdy kiedyś za to zapłacą i sami będą tak cierpieć.........
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.05.2005 :: 16:58 :: cis246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Martyna:)

oj widze że te dwie moje kochane osóbki na dole próbuja mi polepszyc humorek dziekuje dziekuje:) :* miśki moje kofffane:):*
07.05.2005 :: 10:58 :: 81.15.159.35

agniesia

Oj siostra widze mały problemik....nie wiem o kogo chodzi ale wiem ze napewno ta osoba nie jest warta zebyś miała zjebany humorek.Więc główka do góry i do przodu!
04.05.2005 :: 21:32 :: name1.sed.pl

Ewa

Martyna wes wkoscu olej ..........(ta osobe przez ktora masz zly humor) zapomij o niej bo ona nie jest warta zeby choc przez chwile miec przez nia zjebany nastroj(wiem ze to nie jest takie proste ale jak to zrobisz bedzie dla Ciebie lepiej zapomnij ze ją znalas choc to trwalo tyle lat!!! tyle lat sluchania jej jazd i rozwalania przyjazni). Wkoncu musi sie to skonczyc i to juz nie dlugo. Powoli sporo osob sie na niej poznaje i zaplaci za to wszystko.
Ciesz sie z tego co teraz jest i nie wracaj do tego co kiedys bylo (zwiazane z ta osoba)
Talk.pl :: Wróć